Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
6/5/2024

Graphic Designer

Design - Photo - Video - Audio - Arts

Πόλη ΧΑΝΙΑ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Ο Όμιλος ΜΟΒΙΑΚ Α.Ε. επιθυμεί την πρόσληψη ατόμου ειδικότητας “Γραφίστας” στο πλαίσιο ανάπτυξης και ενδυνάμωσης του Δημιουργικού τμήματος εντός των κεντρικών εγκαταστάσεων της εταιρείας στα Χανιά (Καθιανά Ακρωτηρίου Χανίων).

Κύρια Καθήκοντα:

  • Δημιουργία ηλεκτρονικών και έντυπων καταλόγων
  • Σχεδιασμός καταχωρίσεων και φυλλαδίων
  • Δημιουργία συσκευασιών προϊόντων της εταιρίας

Απαραίτητα Προσόντα

  • Άριστη γνώση γραφιστικών προγραμμάτων (Adobe Illustrator, InDesign, Photoshop)
  • Καλή γνώση Αγγλικών
  • Επικοινωνιακή και οργανωτική ικανότητα
  • Ομαδικότητα και συνεργασία
  • Ικανότητα διαχείρισης χρόνου

Παροχές

Η Εταιρία προσφέρει:
  • Σταθερή και πλήρη απασχόληση
  • Πακέτο αποδοχών ανάλογο προσόντων και εμπειρίας
  • Σύγχρονο και ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.