Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
06/05/2024

Υπάλληλος Διαχείρισης Αποθήκης και Προϊόντων Εshop

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ

Η Itsys.gr αναζητά προσωπικό για τη στελέχωση και κάλυψη θέσεων της επιχείρησης για την ειδικότητα του: Υπαλλήλου eshop / Διαχείριση αποθήκης.

Είδος Εργασίας: Πλήρης & μόνιμη απασχόληση, Πενθήμερη 8ωρη εργασία 9πμ - 5μμ.

Περιγραφή θέσης – Εshop / Διαχείριση αποθήκης:

  • Παραλαβή προϊόντων από τους προμηθευτές
  • Καταχώρηση νέων προϊόντων στο site
  • Απογραφή και διακίνηση των προϊόντων στις αποθήκες.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πολύ καλή γνώση Η/Υ (MS Office)
  • Photoshop
  • Καλή γνώση αγγλικών
  • Καλές επικοινωνιακές ικανότητες και ομαδικό πνεύμα συνεργασίας
  • Απόφοιτοι Λυκείου, ΤΕΙ / ΑΕΙ
  • Διάθεση για εργασία
  • Υποχρεωτικά δίπλωμα οδήγησης αυτοκινήτου

Παροχές

  • 800€ Καθαρά με αύξηση 50€ κάθε χρόνο

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.