Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
6/5/2024

IT Specialist

Πληροφορική - Προγραμματιστές

Πόλη ΑΘΗΝΑ ΝΟΤΙΑ ΠΡΟΑΣΤΙΑ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

H Inter Cars Ελλάδος , θυγατρική του Ομίλου Inter Cars , μιας ισχυρά αναπτυσσόμενης πολυεθνικής εταιρείας που δραστηριοποιείται στην Ελλάδα με επιτυχία και αναγνώριση στη διάθεση ανταλλακτικών αυτοκινήτου, φορτηγού, μοτοσυκλέτας, εξοπλισμού συνεργείου, λιπαντικών και ελαστικών, αναζητά:

IT – Specialist

Περιγραφή Θέσης

  • Υποστήριξη διαδικασιών απομακρυσμένα ή και on-site
  • Υποστήριξη Χρηστών (Jira/Helpcenter)
  • Υποστήριξη Δικτύων
  • Υποστήριξη εφαρμογών

Απαραίτητα Προσόντα

Τεχνικές Δυνατότητες:

  • Εμπειρία σε συστήματα ERP (Microsoft Navision, BC)
  • Εμπειρία σε Λειτουργικά Συστήματα
  • Εξοικείωση με συστήματα Hardware
  • Διαχείριση Δικτύων και εφαρμογών
  • Βασικές γνώσεις προγραμματισμού
  • Γνώση MS Office και Εφαρμογών Microsoft

Προσωπικές Δεξιότητες:

  • Πτυχίο ΤΕΙ ή ΑΕΙ Πληροφορικής/Ηλεκτρονικών-Υπολογιστών/Εφαρμογών Πληροφορικής
  • Πτυχίο Αγγλικών (FCE ή CPE)
  • Έμφαση στις λεπτομέρειες
  • Επικοινωνία
  • Επίλυση Προβλημάτων
  • Κριτική Ικανότητα και Αντίληψη
  • Ομαδικότητα
  • Ικανότητα λειτουργίας σε πιεστικές συνθήκες
  • Θέληση για μάθηση και εξέλιξη
  • Δίπλωμα Οδήγησης

Παροχές

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Bonus επίτευξης στόχων
  • Εργασία σε δυναμικό περιβάλλον πολυεθνικής
  • Ιδιωτική ασφάλιση

Η διαχείριση των αιτήσεων των υποψηφίων θα γίνει με πλήρη εχεμύθεια και μόνο οι τελικοί υποψήφιοι θα λάβουν επικοινωνία.

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.