Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
06/05/2024

Καμαριέρα - Καμαρότος

Τουρισμός - Ξενοδοχεία

Πόλη ΚΥΛΛΗΝΗ

Περιγραφή

ZHTΕΙTAI ΚΑΜΑΡΙΕΡΑ – ΚΑΜΑΡΟΤΟΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΥΛΛΉΝΗ
ΣΕΖΟΝ 2024
ΓΙΑ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΑ 4* & 5*

Εισαγωγικό κείμενο:

Η Partner Hotel Α.Ε. είναι η μοναδική εταιρία στην Ελλάδα που προσφέρει ολοκληρωμένες υπηρεσίες Housekeeping σε ξενοδοχεία 4* και 5*. Κατέχει πάνω από 36 χρόνια συνδυαστικής εμπειρίας και γνώσης στον τομέα των υπηρεσιών Ηousekeeping και Facility management. Οι εταίροι της ΡΗ είναι όμιλοι με ηγετικό ρόλο στην Ελλάδα (ALTER EGO A.E.) και στην Ιταλία στον τομέα υπηρεσιών διαχείρισης φιλοξενίας.

Η PH προσφέρει καινοτόμες υπηρεσίες σε διεθνείς και τοπικές ξενοδοχειακές επιχειρήσεις στην Ελλάδα. Το ανθρώπινο δυναμικό μας, παρακολουθεί μια σειρά εκπαιδεύσεων που του προφέρει γνώση, εξειδίκευση, πρωτοποριακό ρόλο στον τομέα του και εξέλιξη, που εξαργυρώνεται άμεσα. Οι άνθρωποι μας χαίρουν την Αξιοπιστία του Ομίλου μας.

Αναζητάμε επαγγελματία καμαριέρα – καμαρότο για να ενταχθεί στην ομάδα μας και να εργαστεί μαζί μας σε ξενοδοχεία 4* & 5* στην Κυλλήνη Πελοποννήσου.

Καθήκοντα:

  • Τακτοποίηση και καθαρισμός των δωματίων, βάσει υγειονομικών πρωτοκόλλων
  • Καθαρισμός κοινόχρηστων χώρων
  • Πιστή τήρηση οδηγιών

Απαραίτητα Προσόντα

  • Ελάχιστη προϋπηρεσία 2 ετών σε αντίστοιχη θέση σε ξενοδοχείο 4* ή 5*
  • Απαραίτητη προϋπηρεσία σε Μύκονο ή Σαντορίνη
  • Καλό επίπεδο κατανόησης της ελληνικής γλώσσας
  • Βασικές γνώσεις της αγγλικής γλώσσας θα θεωρηθούν επιπλέον προσόν
  • Υπευθυνότητα, ταχύτητα και ενθουσιασμός
  • Έμφαση στην λεπτομέρεια
  • Θετική συμπεριφορά και ομαδικό πνεύμα

Παροχές

Τι σας παρέχουμε:
  • Εργασία πλήρους απασχόλησης
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Διαμονή σε καταλύματα πλήρως εξοπλισμένα
  • Πλήρης διατροφή
  • Διαρκής εκπαίδευση και σεμινάρια για την ανάπτυξη δεξιοτήτων μέσω από νέες μεθόδους και τεχνολογίες
  • Δυνατότητα εργασίας τον χειμώνα σε άλλα έργα

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.