Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
6/5/2024

Project Manager

Μηχανικοί ΑΕΙ / ΤΕΙ - Επιστήμες

Πόλη ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ ΑΤΤΙΚΗΣ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ανώτατο Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΑΕΙ)

Περιγραφή

Καθήκοντα:

  • Συμβολή στην προετοιμασία και σχεδιασμό των έργων
  • Επίβλεψη και παρακολούθηση της προόδου των προσφορών – διαχείριση κόστους
  • Briefing και εκπαίδευση ομάδας ανάλογα το εκάστοτε έργο με σκοπό την άμεση & ομαλή υλοποίησή του
  • Καθημερινή επικοινωνία με τις υφιστάμενες ομάδες για τον έλεγχο της εξέλιξης του έργου – αναγνώριση & αντιμετώπιση προβλημάτων
  • Τακτική επικοινωνία με τους πελάτες με σκοπό τη διασφάλιση της ικανοποίησης τους
  • Συνεργασία με τα των υπόλοιπα τμήματα της εταιρείας

Απαραίτητα Προσόντα

Δεξιότητες και εμπειρία:

  • Πτυχίο ΑΕΙ / ΤΕΙ σε συναφές αντικείμενο σχετικά με το πεδίο
  • Άριστη γνώση χρήσης MS OFFICE
  • Aποτελεσματική Διαχείριση Χρόνου και Προτεραιοτήτων
  • Ικανότητα Multitasking
  • Άριστες επικοινωνιακές και διαπροσωπικές δεξιότητες
  • Τουλάχιστον 3ετή προϋπηρεσία αντίστοιχη θέση
  • Γνώση Διαγωνισμών του Δημοσίου

Παροχές

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Ιδιωτική Ασφάλιση Υγείας
  • Φιλικό και δυναμικό περιβάλλον εργασίας
  • Ευκαιρίες για επαγγελματική ανάπτυξη

ΚΩΔ. PROJ.MAN. 04.2024

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.