Ζητούνται Ισπανόφωνοι Σύμβουλοι Εξυπηρέτησης Πελατών για πολυτελές brand καλλυντικών στην Αθήνα

Εργασία

04/07/2018 17:28:00
Έχετε πάθος με τη μόδα και τα προϊόντα ομορφιάς;

Πώς θα σας φαινόταν αν αυτό το πάθος μετατρεπόταν σε μία νέα επαγγελματική ευκαιρία;

Είναι η μητρική σας γλώσσα τα Ισπανικά;

Μπορείτε να τη χειριστείτε άριστα τόσο στον προφορικό όσο και στο γραπτό λόγο;

Μεγάλη πολυεθνική εταιρεία διαχείρισης επιχειρήσεων αναζητά άμεσα προσωπικό για τις θέσεις των Ισπανόφωνων Συμβούλων Εξυπηρέτησης Πελατών για λογαριασμό πολυτελούς brand καλλυντικών και προϊόντων ομορφιάς.

Περιοχή Εργασίας: Κέντρο, Αθήνα

Αρμοδιότητες θέσης:
  • Διαχείριση εισερχομένων κλήσεων (όχι τηλεφωνικές πωλήσεις)
  • Διαχείριση ερωτημάτων και παροχή πληροφοριών που αφορούν προϊόντα ομορφιάς
  • Επίλυση προβλημάτων
Απαραίτητα προσόντα
  • Μητρική γλώσσα τα Ισπανικά ή άριστη γνώση της γλώσσας σε προφορικό και γραπτό λόγο
  • Προϋπηρεσία στο χώρο των πολυτελών προϊόντων ομορφιάς είτε σε πωλήσεις είτε σε προώθηση (beauty products, cosmetics, perfumes), ιδανικά σε εξυπηρέτηση πελατών
  • Ισχυρές δεξιότητες στην τηλεφωνική επικοινωνία και ενεργητική ακρόαση
Η εταιρεία προσφέρει:
  • Πενθήμερη εργασία (Δευτέρα - Παρασκευή), 8ωρη απασχόληση (40 ώρες εβδομαδιαίως)
  • Μισθός & ασφάλιση: €950 -  €1000 μικτά
  • Πρόσθετη ιδιωτική ασφάλιση
  • Κουπόνια εστιατορίων
Σας ενδιαφέρει η θέση;
Μπορείτε να αποστείλετε το βιογραφικό σας στα Αγγλικά στο cv@jobfind.gr,
αναφέροντας στο θέμα "Ισπανόφωνοι Σύμβουλοι Εξυπηρέτησης Πελατών"