ΑΜΕΣΗ πρόσληψη Γερμανόφωνων Συμβούλων Εξυπηρέτησης Πελατών

Εργασία

20/04/2018 10:01:00

Οι Θέσεις Εργασίας είναι στο κέντρο της Αθήνας

Μιλάτε άριστα γερμανικά ή είναι τα γερμανικά η μητρική σας γλώσσα;
Αν η επικοινωνία είναι το δυνατό σας σημείο, τότε αυτή η θέση σας αφορά!

Μεγάλη πολυεθνική εταιρεία διαχείρισης επιχειρήσεων αναζητά άμεσα προσωπικό για τις θέσεις των Συμβούλων Εξυπηρέτησης Πελατών. H εργασία αφορά πλήρη απασχόληση και οι υποψήφιοι θα πρέπει απαραιτήτως να γνωρίζουν άριστα ή να έχουν ως μητρική γλώσσα τα γερμανικά.

Ο Σύμβουλος Εξυπηρέτησης Πελατών θα λειτουργεί ως σύνδεσμος παρέχοντας πληροφορίες σχετικά με προϊόντα ή υπηρεσίες και θα επιλύει προβλήματα, που οι πελάτες αντιμετωπίζουν, με ακρίβεια και αποτελεσματικότητα.

Οι θέσεις εργασίας είναι στο κέντρο της Αθήνας.

Αρμοδιότητες
Διαχείριση εισερχομένων κλήσεων (όχι τηλεφωνικές πωλήσεις)

Απαραίτητα Προσόντα
Μητρική γλώσσα τα γερμανικά ή άριστη γνώση της γλώσσας σε προφορικό και γραπτό λόγο
• Προϋπηρεσία σε τμήμα υποστήριξης πελατών ή εμπειρία στην εξυπηρέτηση πελατών θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν
• Καλή γνώση και χειρισμός MS Office

Παροχές

Εργασία πλήρους απασχόλησης
• Δευτέρα – Σάββατο, πενθήμερη, 8ωρη απασχόληση, 12.00 - 20.00 ώρα. (Max. 2 Σάββατα / μήνα)
• Όλες οι νόμιμες προσαυξήσεις
Μισθός: €1100 μικτά
Τοποθεσία: Κέντρο Αθήνας - Άμεσα προσβάσιμο με τα ΜΜΜ

Εάν ενδιαφέρεστε για τη θέση εργασίας και πληροίτε τις παραπάνω προϋποθέσεις, στείλτε το βιογραφικό σας στο cv@jobfind.gr και θα επικοινωνήσουμε άμεσα μαζί σας.

Για περισσότερες πληροφορίες και ερωτήσεις μπορείτε να επικοινωνείτε μαζί μας τηλεφωνικά στo 2310326664, Δευτέρα - Παρασκευή, 9:00-17:00.