Ζητούνται Σύμβουλοι Τηλεφωνικών Πωλήσεων στην Αθήνα από την Elepod

Εργασία

26/05/2022 14:23:00

Αν θέλεις να εργαστείς σε μία αναπτυσσόμενη εταιρεία που κατέχει ηγετική θέση στον τομέα του Digital Marketing και θέλεις να δείξεις το ταλέντο σου στην επικοινωνία, να εξελιχθείς στο τομέα των πωλήσεων και να χτίσεις το μέλλον σου μην περιμένεις άλλο στείλε τώρα το βιογραφικό σού και έλα στην ομάδα μας.

Ζητούνται άμεσα Σύμβουλοι Τηλεφωνικών Πωλήσεων για τα γραφεία μας στο κέντρο της Αθήνας.

Η εταιρεία Elepod.gr παρέχει ολοκληρωμένες διαδικτυακές υπηρεσίες, με σκοπό την μέγιστη προβολή και προώθηση των επιχειρήσεων στην Ελλάδα. Βρίσκεται στο χώρο πάνω από 5 χρόνια και διαθέτει πελατολόγιο που ξεπερνά τις 30 χιλιάδες επιχειρήσεις.

Κύριες αρμοδιότητες της θέσης είναι:
H προώθηση υψηλού επιπέδου υπηρεσιών σε εταιρικούς πελάτες, με σκοπό την ανάπτυξη του πελατολογίου τους και η συμμετοχή στον σχεδιασμό της στρατηγικής προώθησης της εταιρείας.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απολυτήριο Λυκείου/ΙΕΚ/ΤΕΙ/ΑΕΙ
  • Καλή γνώση στην χρήση Η/Υ
  • Προϋπηρεσία στις πωλήσεις θα εκτιμηθεί
  • Υπευθυνότητα
  • Ομαδική σκέψη
  • Επικοινωνιακές δεξιότητες

Παροχές

  • Σταθερός μισθός
  • Πληρωμένη εκπαίδευση από την 1η ημέρα
  • Ασφάλιση & σύμβαση ορισμένου χρόνου
  • Υψηλά Bonus παραγωγικότητας που διπλασιάζουν τις σταθερές απολαβές σε Καθημερινή & Μηνιαία βάση
  • Πενθήμερη εργασία (Δευτέρα - Παρασκευή)
  • Συνεχής εκπαίδευση
  • Δυνατότητα επαγγελματικής εξέλιξης
  • Ευχάριστο και σύγχρονο περιβάλλον εργασίας
  • Εύκολη πρόσβαση στην εταιρεία (δίπλα σε μετρό, τρένο και λεωφορεία)

Σας ενδιαφέρει η θέση; Στείλτε άμεσα το βιογραφικό σας!

Αποστολή Βιογραφικού

Επιλογή νέου αρχείου:
Επιλογή Αρχείου
Επιτρεπόμενα είδη αρχείων: .doc,.docx,.pdf   Μέγιστο μέγεθος αρχείου: 3MB
Αποστολή