Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
19/4/2024

Εκπρόσωποι εξυπηρέτησης πελατών (ενέργεια)

Τηλεφωνικές Υπηρεσίες

Πόλη ΑΘΗΝΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΑ ΠΡΟΑΣΤΙΑ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ

Είστε έτοιμοι να ενταχθείτε σε μια ομάδα που πρωτοστατεί στην αγορά της ενέργειας;

Η Optimal HR για λογαριασμό μεγάλης εταιρείας που παρέχει ολοκληρωμένες υπηρεσίες ενέργειας, αναζητεί Εκπροσώπους Εξυπηρέτησης Πελατών.

Πρόκειται για θέση πλήρους/μερικής απασχόλησης από Δευτέρα έως Παρασκευή με σταθερό ωράριο.

Αρμοδιότητες:
  • Επικοινωνία με πελάτες της εταιρείας μέσω εισερχόμενων κλήσεων και παροχή εξειδικευμένων λύσεων
  • Ανανεώσεις συμβολαίων
  • Ενεργοποίηση υπηρεσιών

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πολύ καλή γνώση Η/Υ (MS Office, Internet browsers)
  • Καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας (προφορικά και γραπτά)
  • Εξαιρετικές επικοινωνιακές και διαπραγματευτικές ικανότητες
  • Ενεργός ακροατής

Επιθυμητά Προσόντα:

  • Προηγούμενη εμπειρία σε τηλεφωνικό κέντρο θα εκτιμηθεί θετικά
  • Γνώση συστημάτων CRM

Παροχές

  • Σταθερός μηνιαίος μισθός
  • Σύστημα επιβράβευσης μέσω επίτευξης στόχων
  • Φιλικό και ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.