Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
16/4/2024

Guest Relations| Concierge

Τουρισμός - Ξενοδοχεία

Πόλη ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ

Το νέο 5άστερο Zoëtry Halkidiki Resort & Spa - το πρώτο ξενοδοχείο στην Ελλάδα του brand Zoëtry Wellness & Spa Resorts της Hyatt θα ανοίξει τις πόρτες του την σεζόν του 2024, βρίσκεται στην περιοχή της Σάνης.

Το νέο ξενοδοχειακό συγκρότημα θα διαθέτει 105 δωμάτια και σουίτες και αναζητά συνεργάτες στο τμήμα Υποδοχής για να ενταχθούν στην ομάδα μας.

Καθήκοντα:

  • Καλωσόρισμα πελατών
  • Ενημέρωση πελατών για τις υπηρεσίες του ξενοδοχείου
  • Διαρκής εξυπηρέτηση των επισκεπτών του ξενοδοχείου

Απαραίτητα Προσόντα

  • Τουριστική εκπαίδευση/δίπλωμα/ Πτυχίο/ Σπουδές
  • Προϋπηρεσία σε ανάλογη θέση σε ξενοδοχεία 5*
  • Άριστη γνώση της αγγλικής γλώσσας / επιθυμητή η γνώση δεύτερης γλώσσας
  • Άριστη γνώση υπολογιστών και κατανόηση ξενοδοχειακών προγραμμάτων
  • Ικανότητα παροχής υψηλής ποιότητας υπηρεσιών σε ένα πολυτελές περιβάλλον
  • Εξαιρετικές ικανότητες επικοινωνίας και εξυπηρέτησης πελατών

Παροχές

Προσφέρουμε:

  • ΑΜΕΣΗ ΠΡΟΣΛΗΨΗ
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Επαγγελματικό περιβάλλον εργασίας
  • Προοπτικές επαγγελματικής εξέλιξης και δυνατότητα μακροχρόνιας συνεργασίας.
  • Διαμονή για όσους δεν είναι κάτοικοι της περιοχής

Εάν επιθυμείτε να γίνετε μέλος της ομάδας μας, παρακαλούμε να αποστείλετε το βιογραφικό σας.
Η εταιρία διαχειρίζεται όλες τις αιτήσεις με απόλυτη εμπιστευτικότητα.

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.