Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
22/04/2024

Sales Support Admin

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΧΑΡΙΛΑΟΥ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Εταιρία Πληροφορικής με έδρα στην Ανατολική Θεσσαλονίκη, αναζητά έναν έμπειρο επαγγελματία με ισχυρές ικανότητες οργάνωσης, επικοινωνίας και διαχείρισης χρόνου, καθώς και γνώσεις στην τεχνολογία και τα συστήματα πληροφορικής για την εξυπηρέτηση πελατών.

Καθήκοντα:
  • Καταχώρηση αιτημάτων πελατών
  • Υποστήριξη της ομάδας με διάφορες γραμματειακές εργασίες
  • Επικοινωνία με τους πελάτες για τη συλλογή πληροφοριών
  • Προτεινόμενες λύσεις για βελτίωση της υποδομής πληροφορικής και την αύξηση της αποτελεσματικότητας / εκπόνηση προσφορών
  • Ανταπόκριση σε ερωτήσεις πελατών σχετικά με τα χαρακτηριστικά, τις προδιαγραφές και την τιμολόγηση των προϊόντων

Απαραίτητα Προσόντα

  • Εμπειρία σε ρόλο υποστήριξης πωλήσεων τεχνολογίας, επιθυμητή στη βιομηχανία της πληροφορικής
  • Ικανότητα χειρισμού ERP λογισμικού
  • Ικανότητα να προτείνεις και να υποστηρίζεις τεχνολογικές λύσεις
  • Άριστη γνώση του Microsoft Office
  • Αγγλική γλώσσα επιπέδου άριστης γραπτής και προφορικής επικοινωνίας
  • Ικανότητα προτεραιότητας και διαχείρισης πολλαπλών αιτημάτων ταυτόχρονα

Παροχές

  • Ωράριο λειτουργίας: Δευτέρα -Παρασκευή 9:00πμ-17:00μμ
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών

Αν πιστεύετε ότι αυτή η θέση σας ταιριάζει, παρακαλούμε να στείλετε το βιογραφικό σας σημείωμα, οι υποψήφιοι που πληρούν τις απαιτήσεις θα ειδοποιηθούν για συνέντευξη.

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.