Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
15/04/2024

Στέλεxος Πωλήσεων για εξωτερικές πωλήσεις

Πωλήσεις Χονδρικής (B2B)

Πόλη ΚΑΛΟΧΩΡΙ - ΣΙΝΔΟΣ - ΔΙΑΒΑΤΑ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Εταιρία με προϊόντα ονυχοπλαστικής, αναζητεί στέλεχος για εξωτερικές πωλήσεις με έδρα την Θεσσαλονίκη. Η θέση αφορά την προώθηση, την ανάπτυξη και την παρακολούθηση των πωλήσεων της εταιρίας. Στόχος της θέσης είναι η ανάπτυξη νέων πελατών και η υποστήριξη των υπαρχόντων.

Αρμοδιότητες:
  • Ενίσχυση υπάρχοντος πελατολογίου
  • Επέκταση πελατολογίου
  • Επικοινωνία και επισκέψεις σε πελάτες με καταστήματα ονυχοπλαστικής για την κάλυψη αναγκών τους και προώθηση των προϊόντων της εταιρίας

Απαραίτητα Προσόντα

  • Ευχέρεια λόγου
  • Ικανότητα επικοινωνίας και διαπραγμάτευσης
  • Προϋπηρεσία σε θέση πωλήσεων
  • Κάτοχος διπλώματος οδήγησης
  • Γνώσεις ονυχοπλαστικής θα εκτιμηθούν

Παροχές

Η εταιρεία προσφέρει:
  • μηνιαίο μισθό
  • Εταιρικό τηλέφωνο
  • Εταιρικό αυτοκίνητο

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.