Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
6/5/2024

Εξωτερικοί Πωλητές -τριες

Πωλήσεις Χονδρικής (B2B)

Πόλη ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ
Απασχόληση Εξωτερική συνεργασία
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

H PAK & CO Εταιρεία Παροχής Υπηρεσιών, στα πλαίσια της ανάπτυξης αναζητά συνεργάτες με άμεση διαθεσιμότητα για την κάλυψη του νομού Χαλκιδικής.

Αρμοδιότητες

  • Προώθηση υπηρεσιών της εταιρείας
  • Επικοινωνία και συναντήσεις με υπάρχον και δυνητικό πελατολόγιο
  • Δημιουργία σχέσεων εμπιστοσύνης με τους πελάτες

Απαραίτητα Προσόντα

  • Θετική αντίληψη & αποτελεσματική διαχείριση χρόνου
  •  Άμεση διαθεσιμότητα
  • Επικοινωνιακές και διαπραγματευτικές ικανότητες
  • Θετική διάθεση & χαμόγελο
  • Επαγγελματική συμπεριφορά & εμφάνιση
  • Συνέπεια & ευγένεια
  • Tαχύτητα & μεθοδικότητα
  • Επιθυμητή εμπειρία σε αντίστοιχη θέση

Παροχές

  • Θεωρητική και πρακτική εκπαίδευση
  • Ευκαιρία επαγγελματικής εξέλιξης
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Ευέλικτο ωράριο εργασίας
  • Bonus πωλήσεων
  • Ευχάριστο περιβάλλον εργασίας

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.