Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
16/4/2024

Στέλεχος πωλήσεων

Πωλήσεις Χονδρικής (B2B)

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Βιομηχανία τροφίμων με έδρα στη Θεσσαλονίκη, ζητά στελέχη για το τμήμα πωλήσεων.

Αρμοδιότητες:

  • Υπεύθυνος διαχείρισης, διατήρησης και ανάπτυξης υπάρχοντος πελατολογίου- εξεύρεση νέων πελατών
  • Πραγματοποίηση επισκέψεων σε πελάτες
  • Εφαρμογή εμπορικής πολιτικής της εταιρείας
  • Διαπραγμάτευση όρων συνεργασίας
  • Αποστολή προσφορών και διαχείριση παραγγελιών
  • Δειγματισμός και παρουσίαση προϊόντων
  • Υποστήριξη μετά την πώληση

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απολυτήριο λυκείου
  • Προϋπηρεσία σε ανάλογη θέση
  • Δίπλωμα ΙΧ

Παροχές

  • Πλήρης απασχόληση
  • Μισθός και μπόνους
  • Αυτοκίνητο
  • Σύγχρονο και ευχάριστο περιβάλλον εργασίας
  • Συνεχής εκπαίδευση

Θα ειδοποιηθούν οι υποψήφιοι που πληρούν τα απαραίτα προσόντα

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.